ROYALCERT Belgelendirme

Yönetim Sistemleri Belgelendirme Kuruluşu Royalcert

Franfurt ve İstanbul merkez ofisleri ile Alman Akreditasyon Kurumu ( DAKKS) hem de Türk Akreditasyon  Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş, yönetim sistemleri belgelendirme kuruluşu olan Royalcert, uzman ekipleri ve deneyimli kadrosu ile hali hazırda 20'den fazla Ülkerde belgelenirme hizmetlerini sürdürmektedir.

Kore, Romanya, Hindistas, Srilanka, Pakistan, İtalya, Birleşik Arap Emirlikleri, Yunanistan, Arnavutluk, Kosava, Tayvan gibi bir çok ülkede temsilcilikleri kanaliıyla hizmatlerini sunan Royalcert gıdadan teksitile, üretimden, hizmet sektörüne kadar birçok alanda deneyimlerini müşterileri ile paylaşmaktadır.

Gıda Sektörüne Yönelik Belgelendirme Hizmetleri

Gıda Ürünleri; tarladan soframıza kadar gelen yolculukların her adımında insan sağlını etkiliyebilecek bir çok işlemden ürünlerin başında gelmektedir. Dolayısıyla gıda ürününün güvenliği, ürünü kullanacak tüketicinin mutfak talebi vr üretici firmaların da esas sorumluluğudur. Artan rekabet koşulları, yasal şartlardaki düzenleme ve denetimler ile gıda güvenliği konusu her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. 

www.royalcert.com